Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC Seřizovač

referenční číslo: 54612 | aktuálnost: 13.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

CNC Seřizovač

Náplň práce

Máte právě dokončenou školu a hledáte první zaměstnání? Nebo jste už zkušený CNC pracovník, co by se rád kariérně posunul? Nabízím možnost pro úplné začátečníky, i zkušené matadory. Pošlete mi svůj životopis.
Zajištění správného seřízení CNC strojů pro obrábění dílů dle předané výkresové dokumentace Příprava a instalace upínacích přípravků a obráběcích nástrojů Příprava a údržba řezných kapalin Údržba a čištění stroje pro optimální výkon Optimalizace postupů obrábění a vylepšování provozních prostředků

Požadujeme

Ochota pracovat ve směnném provozu (12h směny) Praxe na obdobné pozici výhodou Vzdělání technického směru (mechanik, nástrojař, obráběč kovů)

Nabízíme

Moderní pracovní prostředí 13. mzdu 5 týdnů dovolené Možnost přesčasů Příplatky, bonusy Na obědy společnost přispívá a nápoje na pracovišti jsou zdarma Doporučení nového kolegy odměníme až 30.000,- Kč Kulturní, společenské a sportovní akce Možnost kariérního růstu. Příspěvěk na penzijko Nástup možný ihned Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 40 000 - 54 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072

ManpowerGroup s.r.o.
zobrazit další nabídky zaměstnavatele