Typ nabídky

Minimální mzda

CNC operátor – soustružník

referenční číslo: 52838 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!
Aktivní obsluha CNC soustruhu Precizní nastavení a fixace obrobků Výběr optimálních řezných parametrů a nástrojů pro dokonalé obrábění Úprava programu dle aktuálních potřeb a provedení případných korekcí Důkladné měření jak obrobených, tak hotových dílů Zručná manipulace s obrobenými díly Kvalitní kontrola výrobků po dokončení obrábění

Požadujeme

Znalost výkresové dokumentace a schopnost precizního obrábění a měření přesných dílů Neústupnost v dosažení maximální kvality Spolehlivost a pečlivost v každodenní práci Otevřenost a schopnost učit se novým dovednostem Ochota pracovat přesčas, když je to zapotřebí Výhodou je znalost práce na soustruzích MAZAK 400II, SPU40, SUA 150, PUMA 700LY

Nabízíme

Práce v třísměnném provozu na HPP (Hlavní pracovní poměr) Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou Mzda odpovídající vašim zkušenostem + odměny a prémie 25 dní dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku Široké spektrum benefitů, včetně stravenek, příspěvku k penzijnímu připojištění, příplatků za práci přesčas, a odměny za váš aktivní přístup k práci Možnost neustálého profesního rozvoje, abyste mohli růst společně s námi
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba