Typ nabídky

Minimální mzda

CNC operátor – soustružnicko-frézovacího centra

referenční číslo: 52835 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružnicko-frézovacího centra . Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!
Zodpovědná obsluha CNC soustružnicko-frézovacího centra VFL - 150 Precizní ustavení a bezpečné upnutí obráběného kusu Nastavení optimálních řezných podmínek a volba vhodných nástrojů pro precizní obrábění Úprava programu podle specifických požadavků a korekce obrábění Důkladné mezioperační měření obráběného a dokončeného výrobku Šetrná manipulace s obráběným kusem Bezpečné skladování a zacházení s hotovými výrobky

Požadujeme

Znalost čtení výkresové dokumentace Precizní dovednosti v obrábění a měření přesných dílů Široká znalost technologií frézování a soustružení Spolehlivý pracovník, na něhož je možné se spolehnout Ochota aktivně se učit a rozvíjet své dovednosti Znalost operačního systému Sinumerik Minimálně 3 roky zkušeností s prací na multifunkčním soustružnicko-frézovacím centru Důsledná dodržování pravidel bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Nabízíme

Zaměstnání na plný úvazek ve třísměnném provozu Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou Mzda odpovídající vašim znalostem a zkušenostem od 45 000 Kč + prémie, příplatky Nárok na 25 dní dovolené Zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Příplatky za práci přesčas a odměny za aktivní přístup k práci Příležitost pro další profesní růst a rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba