Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC - operátor. Skvělá mzda!

referenční číslo: 53179 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s CNC stroji a hledáte práci? Máme pro Vás skvělou nabídku ve firmě s rodinnou atmosférou a moderním prostředím. Hledáme operátory CNC, seřizovače a programátory CNC.
Hledáme operátory, seřizovače a programátory CNC strojů - oblsuha automatické výrobní linky, její nastavení a seřízení - kontrola materiálu a nástrojů - reportování a nahlašování neshod a pomoc při jejich odstraňování

Požadujeme

výuční list v technickém oboru nebo praxe na CNC orientace ve výkresové dokumentaci ochota pracovat na směny

Nabízíme

mzda dle zkušeností ( od 33 000,- ) dotovaná strava 5 týdnů dovolené práce v přijemném a moderním prostředí příspěvky na životní a penzijní pojištění další zajímavé benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba