Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC operátor/seřizovač - Mzda od 50 000,-

referenční číslo: 54741 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste odborníkem na CNC stroje a technologie? Zajímá vás práce u úspěšné mezinárodní společnosti, která vlastní prestižní technologické know-how?
Práce s CNC stroji Obrábění kovů Uplatnění metod metalurgie Obrábění, broušení, řezání, leštění Práce s měřicími přístroji, kontrola kvality Dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby Programování CNC strojů v programech MathLab a Python

Požadujeme

SŠ/ popř. vyučení v technickém oboru, ideálně strojního zaměření Zkušenost s prací na CNC strojích – ideálně obrábění kovů, 5ti-osé, vysoká přesnost, znalost metrologie Ochota pracovat ve směnném 12hodinovém provozu U některých pozic znalost CNC programování, mechaniky a hydrauliky

Nabízíme

Nadstandardní mzdové ohodnocení Moderní prostředí nového závodu s jedinečnou technologií, za jehož vznikem stojí stabilní společnost Možnost být u budování nového týmu v rámci projektu na zelené louce, který do budoucna nabízí velký prostor k seberealizaci a růstu Zaškolení a praxe v R&D centru v Kodani Nadstandardní mzdové ohodnocení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 48 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349