Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC operátor | (mzda až 40 tisíc)

referenční číslo: 53374 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho výrobního týmu hledáme kolegu na práci s CNC stroji. Umíte pracovat na CNCčku a hledáte dobře zaplacenou práci maximálně na 2 směny? Pošlete nám životopis.
Obsluha CNC stroje ve výrobě Nastavení a odladění stroje (naučíme) Pracujeme na 2 směny

Požadujeme

Praxe s CNC Orientace v technické dokumentaci (výhodou) Základní práce s měřidly

Nabízíme

Mzda až 40 tisíc (dle zkušeností) 5 týdnů dovolené Sick days Příspěvek na dopravu Stravenky Příspěvek na penzijní/životní pojištění Přátelské prostředí menší firmy s rodinnou atmésférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl