Typ nabídky

Minimální mzda

CNC operátor – frézař

referenční číslo: 52840 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – frézař. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!
obsluha CNC stroje frézovací centrum volba řezných podmínek a nástrojů pro obrábění úprava programu dle potřeby a korekce opracování měření obráběného i hotového kusu ustavení a upnutí obráběného kusu manipulace s obráběným kusem

Požadujeme

zkušenosti s řídicími systémy: Heidenhain nebo Mazatrol jsou výhodou znalost výkresové dokumentace dovednost obrábění čelních, válcových, kuželových a tvarových ploch dovednost vrtání, řezání/tváření závitů preciznost spolehlivost ochota učit se novým věcem znalost práce na těchto strojích výhodou: MCFV2080, H63, HCN8800, MCFV1270

Nabízíme

práci na HPP v jedno až tří-směnném provoze s odpovídajícím platovým ohodnocením odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 35 000,-Kč) pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka 25 dní dovolené stravenky, penzijní připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci možnost dalšího profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba