Typ nabídky

Minimální mzda

CNC Operátor - až 40 000Kč | i absolventi!

referenční číslo: 52964 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

obsluha CNC obráběcích strojů – nastavení, seřízení a přípravy nástrojů průběžná kontrola obrobku práce s programy Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc – nebudete programovat, stačí základní orientace

Požadujeme

min SOU strojního zaměření podmínkou praxe ve ve strojírenství výhodou základní znalost měření a práce s měřidly znalost čtení jednoduché technické dokumentace

Nabízíme

unikátní projekty pro stabilního zaměstnavatele nadstandardní příplatky příspěvek na dopravu navíc bonus za výkon až 4 500 Kč hrubého za měsíc. příspěvek na penzijní pojištění a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba