Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC operátor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27820560786 | aktuálnost: 09.06.2024

MGG Třešť s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
o obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení s cílem kvalitního a přesného zbroušení výrobku s pomocí základních měřidel
o výměna nástrojů
o denní údržba stroje
o práce s výkresovou dokumentací
o kontrola a přeměření hotového výrobku.
Požadavky:
- manuální zručnost, samostatný přístup k práci a smysl pro detail a přesnost
- znalost čtení technické dokumentace
- základní znalost práce s měřidly (posuvné měřítko, metr).

První kontakt e-mailem, telefonicky, nebo osobně Po - Pá, 8 - 15 hod.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 27 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 1444/43a, Třešť, 58901

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: Absolventy, Cizince