Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC operátor

referenční číslo: 46818 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Budete pracovat na automatické výrobní lince dle výrobního postupu, provádět korekce a drobné úpravy v nastavení stroje Kontrolovat materiálové a nástrojové vybavení. Hlásit neshody a spolupracovat při jejich odstranění.

Požadujeme

Vyučení či maturitu strojního směru (obráběč, strojní mechanik apod.)
Zkušenosti na CNC strojích, ale zaškolíme i šikovného absolventa

Nabízíme

Získání zkušeností v mezinárodní společnosti, příležitost pro absolventy Na pozici vás zaškolí zkušený kolega Dotované stravování Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní a životní pojištění Očkování (chřipka, klíšťová encefalitida) v areálu společnosti A další výhody plynoucí z kolektivní smlouvy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba