Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC obsluha vodního paprsku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29365920748 | aktuálnost: 05.06.2024

RHI Magnesita Czech Republic a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: obsluha vodního paprsku, údržba a provoz stroje, programování stroje, inovace
Produktivita pracoviště, vykazování odvedené práce
POŽADAVKY: ÚSO, SŠ - obráběč CNC strojů apod., manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem a zavádění nových postupům, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, firemní loajalita, vítána praxe na vodním paprsku, případně plazmě či pálícím CNC stroji, výhodou praxe v programování 2D součástí
NABÍZÍME: 226 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek ……….
Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup dle dohody.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00 . 14.00 hod

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné paličský, vazačský, jeřábnická průkaz, VZV (případně proškolíme)PHP_EOL

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 424/13, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy