Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC obráběč kovů – mzda až 60 000 Kč, ubytování

referenční číslo: 54213 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobního závodu ve Zruči nad Sázavou, který se zabývá přesným zakázkovým obráběním, hledáme šikovné kandidáty na pozici obráběče kovů. Máte praxi s CNC obráběním kovů nebo jste čerstvý absolvent tohoto oboru? Pak čtěte dál.
Vyrábět přesné ozubené dílce a menší strojní celky. Obsluhovat CNC frézovací centrum (3 osy nebo 5 os). Čtení a používání technických výkresů a jiných podkladů.

Požadujeme

Vyučení nebo střední odborné vzdělání v oboru strojírenství. Praxe na frézařských CNC strojích (u absolventů stačí jen praxe při škole). Bez problémů se orientujete v technických výkresech. Jste manuálně zručný, pečlivý a zodpovědný. Jste ochotný pracovat ve dvousměnném (5 os) nebo třísměnném (3 osy) provozu. Bez problémů se domluvíte česky.

Nabízíme

5 týdnů dovolené Mzdové ohodnocení dle zkušeností – až 60 000 Kč/měsíc Možnost ubytování ve služebním bytě – příspěvek od zaměstnavatele, zaměstnanec si doplácí 6000 Kč/měsíc Příspěvek na dopravu (v případě dojíždění nad 30 km) Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Práce na špičkových strojích (pravidelné investice do strojního parku)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)