Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC karuselář | bonusy navíc

referenční číslo: 53705 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou strojírenskou společnost, severně od Plzně, hledáme CNC karuseláře. Pokud tě baví práce s CNC frézou a vyznáš se ve výkresové dokumentaci, jsi tu správně a rádi tě na pohovoru uvidíme.
obsluha CNC karuselu/soustruhu (především na řídícím systému Fanuc popř. Siemens) používání výkresové dokumentace dodržovala bezpečnostní postupů při práci s CNC stroji měření přesných dílců 2směnný provoz (většinu času jednosměnný)

Požadujeme

zkušenost s CNC stroji (výhodou znalost systému Fanuc či Sinumerik) orientace ve výkresové dokumentaci zkušenost s měřením přesných dílců

Nabízíme

základní mzda 40 000 Kč a více prémie ke mzdě týden dovolené navíc příspěvek na penzijní pojištění další profesní rozvoj, školení dotované stravování lidské, slušné jednání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl