Typ nabídky

Minimální mzda

CNC frézař - horizontální (28-35.000 Kč + bonus)

referenční číslo: 41568 | aktuálnost: 12.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s frézováním a Heidenhain? Dáváte přednost menší rodinné firmě, kde jsou si všichni rovni, před velkými korporacemi?

Pak hledáme právě Vás!

Moderní strojírenská společnost s dlouhou tradicí a dobrým jménem hledá schopné spolupracovníky na pozici:

CNC FRÉZAŘ - HORIZONTÁLNÍ (28-35.000 Kč + BONUS)

Náplň práce

  • Obrábění kovů dle technické dokumentace
  • Obsluha CNC strojů - frézování
  • Občasné programování ve 2D
  • Odzkoušení vyrobených předmětů za použití základních měřicích a zkušebních přístrojů

Požadujeme

  • Min. SOU technického směru
  • Praxi v obrábění kovů na CNC frézkách
  • Znalosti systému Heidenhain, 2D programování
  • Ochotu pracovat na 12 hodinové směny

Nabízíme

  • Přátelskou atmosféru menší výrobní společnosti
  • 25 dní placeného volna
  • Bonus za docházku
  • Různorodý charakter zakázkové výroby
  • Měsíční a roční bonusy
  • Místo výkonu práce: 10 minut z Ústí nad Orlicí

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba