Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CNC Frézař

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26792340707 | aktuálnost: 03.06.2024

GMA Stanztechnik Kaplice spol. s r.o.

CNC Frézař

Upřesňující informace

Požadujeme: práce s měřidly, samostatnost, zodpovědný přístup, manuální zručnost, pečlivost, znalost ve výkresové dokumentaci, praxe v oboru výhodou
Náplň práce: obsluha CNC frézky (výroba dílů pro střižné nástroje dle vytvořeného programu) - nejedná se o sériovou výrobu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu a stravné, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní prémie, věrnostní prémie, odměna za získání nových pracovníků, náborový příspěvek.
Kontakt telefonicky po-pá 10:00 - 14:00 hodin nebo e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Pohorská 181, Kaplice, 38241

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity