Typ nabídky

Minimální mzda

CNC frézař 1směna junior

referenční číslo: 39247 | aktuálnost: 06.12.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme schopné seřizovače CNC frézaře. Pokud chcete stabilní solidně ohodnocenou práci pouze na 1 směnu a máte alespoň základní znalost seřizování CNC a základní znalost některého z řídících systému ozvěte se a povím Vám víc! Rádi zaučíme i šikovné absolventy, kteří chtějí super start kariéry!

Náplň práce

  • Práce na CNC fréze
  • Rozjezd nových projektů ve výrobě
  • Nastavení a korekce CNC stroje
  • Kontrola kvality výrobku

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Alespoň roční zkušenost se seřizování CNC fréz
  • Jestli umíte základy Sinumeric, Mefi nebo Heidenhain máte super výhodu! Kterou oceníme!

Nabízíme

  • Práci na ranní směnu!
  • Obědy zdarma - jídelnu máme v areálu firmy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na letní rekreaci
  • Výhodné volání / tarify pro celou rodinu
  • Místo práce: Zlín město

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba