Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

člen výjezdové skupiny pouze OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28820380720 | aktuálnost: 29.04.2024

DEFENDIT CORDIS s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Preventivní kontrola střežených objektů a areálů, výjezdy k poplachům, zpřístupňování objektů, kontroly zaměstnanců.
Požadavky: Čistý trestný rejstřík, řidičský průkaz sk.B, aktivní řízení vozidel, práce ve směnném provozu, dobrá fyzická kondice.
Zájemci o práci, ať zašlou e-mail s profesním životopisem na e-mail prace@defendit.cz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Karviná,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený