Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 18281680793 | aktuálnost: 02.05.2024

LIPRA PORK, a.s.

Upřesňující informace

CZ-ISCO: 61212 Chovatelé a ošetřovatelé prasat
CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ PRASAT
- Místo výkonu práce: Libřice č.p. 99, 503 44 Libřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům, dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat, spolehlivost a samostatnost; vyučení v oboru není podmínkou
- Náplň práce: práce se zvířaty, krmení, ošetřování; úklid a mytí provozu a další práce spojené s jeho provozem a údržbou
- Nabízíme: příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené; možnost ubytování, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na zdraví v hodnotě 600,- Kč/měsíčně, 2x ročně poukázky v hodnotě Kč 5 500,-; náborový příspěvek až Kč 30 000,-
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (6:30 - 15:00), e-mailem nebo osobně; kontaktní osoba: Tomanicová Olga, tel.: 601 122 151, e-mail: liprapork@liprapork.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 99, Libřice, 50344

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince