Typ nabídky

Minimální mzda

Chief Accountant - Real Estate

referenční číslo: 53025 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Popredný český rezidenčný realitný developer aktuálne potrebuje obsadiť pozíciu Chief Accountant.
Mesačné uzávierky Spoľahlivosť dát Digitalizácia procesov, process management Manažovanie väčšieho tímu účetních Closing centrály

Požadujeme

Skúsenosť so všetkými oblasťami účtovníctva - nutnosť Skúsenosť z Real Estate na účtovníckej pozícii - nutnosť Silné manažérske skúsenosti a motivácie Anglický jazyk - výhoda

Nabízíme

Pozíciu v manažmente, napojenú na hlavných decision-makerov, čo Vám dáva možnosť viac plynulého štartu Manažérsky balíček benefitov (rád priblížim osobne)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 100 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví