Typ nabídky

Minimální mzda

Chemický laborant

referenční číslo: 14639 | aktuálnost: 03.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Vystudovali jste střední školu chemického zaměření a hledáte zajímavou a stabilní práci? Máte zkušenosti s prací v laboratoři? Chcete se stát součástí přátelského kolektivu odborníků ve svém oboru? Ano? Tak nám zašlete svůj životopis a využijte této zajímavé pracovní příležitosti! Významná chemická společnost hledá pracovníky na pozici: CHEMICKÝ LABORANT (20 000 Kč)

Náplň práce

* práci v laboratoři v nepřetržitém provozu * zpracování a příprava vzorků pro analýzy * obsluha laboratorních zařízení a měřidel * hodnocení výsledků analýz a jejich zapsání

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s prací v laboratoři
  • znalost laboratorních technik a zručnost
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

  • zajímavou práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • prostor pro odborný růst
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie