Typ nabídky

Minimální mzda

Chcete práci bez nočních? Dělník Teplice – až 19.000 Kč

referenční číslo: 5a1583e1babecf09052472c2 | aktuálnost: 19.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, výrobce rozvaděčů nízkého napětí, hledáme nové posily do výroby.

Nepožadujeme vyučení v oboru elektro ani odbornou praxi, vše Vás rádi naučíme. Stačí chuť do práce a schopnost učit se novým věcem!

Náplň práce

* Manuální výroba rozvaděčů
* Spojování součástí dle pracovních návodů

Pracujeme ve dvousměnném režimu - týden ranní/týden odpolední – žádné NOČNÍ směny + volné víkendy!

Požadujeme

* Slušné jednání, spolehlivost
* Docházku bez absencí
* Manuální zručnost
* Praxe ve výrobní společnosti

Nabízíme

* Atraktivní mzda!
* Ranní směna 92 Kč/hod
* Odpolední směna 112 Kč/hod
* Měsíční bonus dle pracovních výsledků
* Možnost napracovat si přesčas
* Stravenky v hodnotě 80 Kč za každou směnu
* Čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí
* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
* Zázemí prosperující společnosti, převody do kmenového stavu

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis, ozveme se Vám.

Mzda: 17 000 - 19 000 Kč

Místo pracoviště: Teplice,

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Možnost si napracovat hodiny, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy