Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CEO - retail (130-160.000 Kč + auto)

referenční číslo: 56646 | aktuálnost: 15.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme jednatele společnosti, která je předním poskytovatelem specializovaných produktů a služeb v České republice. S téměř 100 pobočkami po celé zemi a více než 800 skvělými zaměstnanci se společnost stala nedílnou součástí životů mnoha domácností. Jejich vášeň pro věc, vysoká úroveň péče a široký sortiment produktů umožňují poskytovat zákazníkům nejlepší možnou zkušenost. A nyní se můžete stát člověkem, který bude danou společnost posouvat dál!

Neváhejte a zašlete svůj životopis a převezměte pomyslnou pochodeň a reagujte na pozici:

CEO - RETAIL (130-160.000 Kč + AUTO)

Náplň práce

  • Strategické řízení: Vedení strategického plánování společnosti s cílem dosáhnout udržitelného růstu a posílení pozice na trhu. Identifikace nových trendů v oboru a formulace strategií pro jejich využití.
  • Operativní řízení: Zajištění efektivního provozu všech poboček a oddělení společnosti. Monitorování výkonnosti jednotlivých poboček a e-shopu a implementace opatření k maximalizaci produktivity.
  • Lidé a kultura: Podpora pozitivní firemní kultury, která podporuje týmovou práci, inovaci a zákaznický servis na nejvyšší úrovni. Rozvoj a motivace týmu zaměstnanců prostřednictvím mentoringu a rozvojových programů.
  • Stakeholder management: Budování a udržování vztahů se všemi relevantními stakeholdery, včetně zákazníků, dodavatelů, akcionářů a vládních orgánů.
  • Finanční řízení: Zajištění finanční stability společnosti a maximalizace ziskovosti prostřednictvím účinného řízení finančních zdrojů a strategických investic.
  • Krizový management: Aktivní řízení a koordinace činností v případě vzniku krizových situací

Požadujeme

  • Zkušenost na pozici CEO nebo vysoký manažerský post v oblasti retailu a celorepublikové působnosti (větší společnost 500+ zaměstnanců)
  • Silné analytické a strategické schopnosti, schopnost formulovat a implementovat úspěšné obchodní strategie
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost efektivně komunikovat s různými stakeholdery
  • Vedení týmu v duchu spolupráce a motivace k dosahování vynikajících výsledků
  • Stresuodolnost a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti, která je součástí velké skupiny
  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy
  • 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • Stravné
  • Multisportka
  • Slevy až 50 % na produkty
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost nástupu dle dohody
  • Místo pracoviště: Praha

Mzda: 130 000 - 160 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Management