Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Celní deklarant | možnost částečného homeoffice

referenční číslo: 53766 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nový projekt, který se spouští 1. 5. 2024 v Ostravě hledáme zkušené celní deklaranty. Máte praxi na obdobné pozici? Pojďte do toho s námi.
Zpracovávat celní dokumentaci potřebnou pro celní řízení dle požadavků klienta Komunikovat s klientem a celní správou, včetně účasti na celním řízení Úzce spolupracovat s ostatními pracovníky celního oddělení na jiných pracovištích společnosti i s ostatními odděleními společnosti Zajišťovat potřebnou administrativu

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou Znalost celních předpisů Znalost ekonomických celních režimů výhodou (AZS,PZS) Praxe v oboru celní deklarant min. 1 rok Znalost práce s programem HELIOS výhodou Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, proaktivní přístup, týmová spolupráce Znalost anglického jazyka výhodou ne podmínkou

Nabízíme

Nástupní mzdu od 40 000 Kč 25 dní dovolené 4 sick days/rok Stravenky v hodnotě 120 Kč/den Možnost využívat 2x týdně homeoffice (po zapracování) Nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika