Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Celní deklarant/ka - částečný Home office

referenční číslo: 53399 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zpracovávání celní dokumentace pro celní řízení kontrola přepravních dokladů komunikace s klientem a celní správou, účast na celním řízení práce v programu HELIOS

Požadujeme

nutná praxe s celní deklarací znalost celních předpisů SŠ vzdělání s maturitou ŘP sk. B - aktivní řidič pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, proaktivní přístup

Nabízíme

Mzda od 40 000 Kč 25 dní dovolené 4 dny sick day Možnost práce 2 dny v týdnu v rámci Home office Stravenková karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika