Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

C# vývojář na projektu pro vědecké instituce

referenční číslo: 53707 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste připraveni ponořit se do světa vývoje softwaru? Přidej se k našemu inovativnímu týmu ve Vsetíně, kde vytváříme ERP systémy pro vědecké instituce, jako je Akademie věd, Masarykova univerzita nebo Ostravská univerzita. Ať už jsi zkušený profesionál, nebo teprve začínáš, u nás je pro tebe místo!
Vytvářejte nové moduly pro webová rozhraní pro správu administrativy. Transformujte sestavy z FastReport na nejnovější FastReport.NET Pprovádějte údržbu a opravy staršího kódu, aby systémy fungovaly bez problémů.

Požadujeme

Zájem pro programování, zkušenosti s C# a s SQL Znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace Bonusové body za znalost nástrojů jako PowerBuilder, Blazor nebo FastReport a databází jako Oracle nebo MS SQL.

Nabízíme

práci na HPP i IČO odměny ke mzdě flexibilní pracovní dobu sick days příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění vzdělávání a školení služební automobil pro seniorní kandidáty
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj