Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Business process & application consultant SAP QM

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29093620796 | aktuálnost: 27.04.2024

Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
- Koordinace externích poskytovatel. služeb ve spolupráci s manažerem a projektovým managementem
- Koordinace a moderováni workshop. o návrhu řešeni, zaznamenávaní požadavky. a příprava rozhodovacích dokument.
- Podpora managementu s koncepty návrhu řešeni a odhady naklad. a úsilí ve fázi přípravy projekt. v přidělené funk.ni oblasti
- Komunikace a vym.na informaci se zástupci managementu, vlastníky obchodních proces. a klíčovými uživateli v přidělené funkční oblasti
- Podpora analýzy a hodnoceni softwarových trend. a vývoje trhu ve svěřené funkční oblasti
- Podpora strategických rozhodnuti o softwarových roadmapách ve spolupráci s výkonným manažerem
- Evidence, vyhodnocovaní a implementace pracovních balíčků v oblasti řízení poptávky
řízeni dílčích projekt. u velkých projekt., projektové řízeni a odpovědnost za návrh řešení u středních a malých projekt.
- Identifikace a hodnoceni rizik v projektech na podporu projektového řízeni
- Iniciace, koordinace a podpora výrobce softwaru při řešeni problémů.
- Provádění řízeni incident. 3. úrovni. v přidělené funkční oblasti v souladu s definovanými SLA v provozu slu.by
- Analýza chyb, vývoj přístupu k řešeni a implementace oprav chyb s dokumentaci
- Funk.ni specifikace a implementace komplexních změnových požadavků. a upgrad. verzi softwaru, jako. i příprava technické dokumentace systému
- Návrh a realizace funkčních test., integračních test. a migraci dat
- Poradenství manažerem podnikových proces. při dal.im rozvoji, harmonizaci a využívaní IT řešeni a dat ve svěřené funk.ni oblasti
Poradujeme:
- Minimální. 2-3 roky zkušenosti se SAP QM, včetně. zkušenosti s konfiguraci SAP QM nebo zkušeností s jiným souvisejícím logistickým modulem SAP nebo procesním tokem
- Zkušenosti s implementaci SAP v celém cyklu
- Základní multifunk.ni znalost SAP v logistickém modulu
- Zkušenosti v S/4 Hana a plus
- Zkušenosti s IT Ticket systémem "ServiceNow"
- Extrémní orientace na zákazníka se silným smyslem určeni priorit
- Dobré interpersonální dovednosti pro úspěšnou spolupráci s dodavateli softwaru, outsourcingovými partnery a regionálními a globálními obchodními a IT partnery KB
- Výborné komunikační dovednosti: prezentace, písemná forma, ústní.
- Samostatnost při překonáni překážek k dosažení cil. projektu, vytrvalost, kreativita
- Schopnost vystupovat jako efektivní člen v globálním, týmově orientovaném prostředí, udržovat si pozitivní přistup a dosahovat požadovaných výsledků při práci s minimálním dohledem
- Bakalářský titul v oboru informatiky nebo jinem příbuzném oboru
- Angličtina pro každodenní použiti na úrovni min. B2 (ideálně. C1)
Co od nás můžete osekávat:
- Prace na plny úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- Stabilní zázemí velké mezinárodni společnosti
- Využiti jazykových dovednosti v praxi
- Přátelsky a profesionální kolektiv, práce v novem a moderním prostředí v centru Liberce
- Pestrý baliček benefitů - týden dovolené navíc, kafeterie, home-office (a. 60 %), jazykové vzdělávaní, aj.
- Podpora relokace v případě potřeby (možnost využit firemní byt)
- Stravenky, Cafeteria benefit systém, příspěvek na penzijní připojištění apod.
Vaše žádosti zasílejte s životopisem anglickém jazyce. Velmi oceníme zaslaní motivačního dopisu.
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti prosím uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.
Hlásit se emailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň B2

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Nerudovo 120/6, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, Cizince