Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Business manager - fmcg (70-90.000 Kč)

referenční číslo: 56224 | aktuálnost: 30.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Moderní společnost, která dloudohobě dodává prémiové italské potraviny a nápoje pro trh v ČR a SR, hledá posilu svého obchodního týmu na pozici:

BUSINESS MANAGER - FMCG (70-90.000 Kč)

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků v regionu Praha a okolí
  • péče o stávající klienty (obchodní řetězce v ČR a SR)
  • nastavování cen v souladu s firemní politikou
  • plánování a realizace prodejních akcí v řetězcích
  • tvorba prezentací a uvádění nových produktů na trh
  • komunikace a jednání s dodavateli pro moderní trh

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti FMCG podmínkou
  • zaměření na dosahování cílů
  • zkušenosti s vyjednáváním cenových podmínek

Nabízíme

  • firemní automobil
  • zázemí skvělé firmy s luxusním officem
  • slevy na atraktivní sortiment
  • mobil, notebook
  • podpora při zaškolení
  • reálná možnost profesního růstu a vzdělávání
  • karta multisport
  • místo výkonu práce: Praha (+ okolí)

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup