Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Business Development Specialist

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29324980734 | aktuálnost: 17.06.2024

Greenland Commodities s.r.o

Upřesňující informace

Grödl Matěj Mgr., tel.: 724313057, e-mail: matej@groedl.cz
Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Vzdělání v oblasti ekonomie nebo v příbuzném oboru
o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Schopnost efektivně pracovat v týmovém prostředí

Náplň práce:
o Vypracovávání a realizcae strategických plánů na rozšíření obchodních aktivit společnosti
o Vyjednávání smluv a dohod s potenciálními partnery
o Spolupráce s interními týmy, za účelem provádění obchodních operací
o Poskytování pravidelných zpráv vedení společnosti a aktualizace aktivit rozvoje podnikání
o Reprezentace společnosti na obchodních akcích a networkingových eventech

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince