Typ nabídky

Minimální mzda

Brusič Tršice

referenční číslo: 62d7bf9112ba067b56553d82 | aktuálnost: 09.08.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Tršicích, obsazujeme pracovní pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR - Brusič.
Tato práce je vhodná pro zdatného muže, který má auto a může se do práce dopravit. Rádi Vás na pozici zaškolíme.

Náplň práce

  • Obsluha vzduchové, elektrické flexi nebo kyvadlové brusky,
  • Obrábění produktů - odstraňování povrchových vad, dělicích čar, zajištění finálního tvaru dle požadavku zakázky,
  • Pouze dvousměnný provoz.

Požadujeme

  • Tato práce je vhodná pro zdatného muže, který má auto a může se do práce dopravit,
  • Spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a ochotu se vzdělávat,
  • Vzdělání není podstatné,
  • Potřebná praxe na podobné pozici výhodou.

Nabízíme

Náborový příspěvek po zkušební době 10.000 Kč

  • Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe,
  • Příspěvek na penzijní fond nebo Benefit kartu po zkušební době,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování - dotované stravování nad rámec zákona,
  • Pitný režim na pracovišti,
  • Zázemí stabilní společnosti, která se rozvíjí,
  • Velmi přátelská a neformální atmosféra,
  • Pracovní poměr na dobu určitou a následně na dobu neurčitou,
  • Firemní telefonní tarif i pro rodinné příslušníky od společnosti T-mobile.

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tršice,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování