Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brusič/ka - pil

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 19811760733 | aktuálnost: 04.05.2024

GSP-High Tech Saws, s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Pracovní náplň: broušení železných obrobků

- Požadavky: vhodné i pro absolventy - firma zaučí
- možnost i zkráceného úvazku 6hod./den, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, PD 6:00-14:30 hod.
- Benefity: 2x ročně mimořádné prémie, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, životní připojištění, další firemní benefity - firemní akce, sportovní vyžití apod.
- Kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod., pan Šebestík Jiří, tel.: 775 907 911), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: sebestik@gsp.info.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Hlavní 51, Zborovice, 76832

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy