Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brusič CNC

referenční číslo: 54554 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Brusič CNC

Náplň práce

samostatná obsluha a seřizování CNC brusek práce dle výkresové dokumentace samokontrola a měření výrobků dle kontrolních postupů

Požadujeme

SOU vzdělání, obor obráběč kovů nebo mechanik seřizovač zkušenosti s obsluhou CNC brusky znalost čtení technické dokumentace znalost měření a práce s měřidly ochota učit se a pracovat samostatnost i schopnost týmové práce

Nabízíme

práce v zázemí silné a stabilní české společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta moderní pracovní prostředí a vybavení přátelský kolektiv příspěvek na důchodové připojištění až 1.500 Kč příspěvek na stravování odměna za plnou docházku 5 týdnů dovolené 2 dny Sick Days nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba