Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda ve skladu až 164 Kč/hod-vhodná pro ženy/muže/studenty/aktivní důchodce

referenční číslo: 59f047d7a5ad9549e96915f9 | aktuálnost: 12.02.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Do nového distribučního centra/e-shopu - známého obchodního řetězce, sídlícího v Plzni na Borských polích, hledáme kandidáty do skladu.

* balení, kompletace a expedice objednávek
* práce na PC, se skenerem
* práce v pohybu po skladu

Požadujeme

* znalost práce se skenerem a na PC
* trestní bezúhonnost
* zodpovědnost
* vysoké pracovní nasazení
* fyzickou zdatnost
* věk 18+

Nabízíme

* 144,-Kč/hod
* variabilní složka mzdy 20,- Kč/hod
* dlouhodobá brigáda ve skladu - E-SHOP
* každodenní docházka, nebo
* možnost volby směn - nutno odpracovat v průměru min 2/3 směny v týdnu
* 3-směnný nepřetržitý provoz
* místo výkonu práce Plzeň - Borská pole

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní