Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Brigáda v hobbymarketu, mzda až 165 Kč/h #hf4sE

referenční číslo: 661e6c913a5a85d1c363f90b | aktuálnost: 30.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat!
Hledáme šikovné brigádníky pro doplňování zboží a další pomocné práce na oddělení zahrady a pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket přímo v Olomouci. Směny od pondělí do neděle. Nástup možný ihned!

Požadujeme

- věk min. 18 let a fyzickou zdatnost
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem

Nabízíme

- mzdu 150 Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce
- všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
- možnost dlouhodobé spolupráce
- stabilní příjem a pravidelný výplatní termín
- možnost výplaty záloh na mzdu
- dobře dostupnou lokalitu

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda