Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda v depu – 150 - 174 Kč/hod.

referenční číslo: 34001 | aktuálnost: 20.01.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do hlavního depa přímo v Olomouci hledáme fyzicky zdatné kolegy na které se budeme moci spolehnout na pracovní pozici přijímání/expedici zásilek nebo závozníka. Brigáda začíná v únoru. Tak pokud sháníte dlouhodobou brigádu s pěkným výdělkem a možností plánování si směn, čtěte dál.
– přijímání/expedice zásilek – třídění zásilek podle poštovních směrovacích čísel – práce s ručním skenerem – možnost volby směn týden dopředu podle časových možností

Požadujeme

Hledáme kandidáty, kteří:
– jsou plnoletí – brigáda pouze nad 18 let
– jsou fyzicky zdatní - některé zásilky jsou těžké
– jsou spolehliví a na domluvenou směnu dorazí

Nabízíme

– mzda 150 Kč/hod.
– mzda za noční směnu 174 Kč/hod.
– možnost plánování směn podle sebe
– práce ve svátek 100%
– příplatek za práci o víkendu 15 Kč/hod
– dlouhodobá spolupráce na DPČ

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda