Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda na ranní směně | možnost volby směn

referenční číslo: 53351 | aktuálnost: 09.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hlavní náplní práce bude třídění zásilek pomocí čtečky čárových kódů, ale není se čeho bát, vše vás naučíme. Práce na ranní směně (4:00-9:00)

Požadujeme

Bylo vám již 18 let. Jste spolehlivý a fyzicky zdatný (podmínkou), ne všechny balíky jsou lehké. Přesnost a rychlost je také vaši neodmyslitelnou součástí. Máte čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Za odpracované hodiny nabízíme 155 Kč/hodina + příplatek 10 % za práci v noci. Dlouhodobá spolupráce na několik měsíců. Spolupráce bude uzavřena na základě Dohody o pracovní činnosti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda