Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda na léto v amazonu

referenční číslo: 593e6c85a5ad954e730a2790 | aktuálnost: 31.08.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Brigáda na léto právě pro Tebe!
Máš po škole a chceš PRVNÍ POŘÁDNOU VÝPLATU? Sháníš BRIGÁDU NA PRÁZDNINY? Chceš si rychle vydělat na své koníčky? ZÍSKEJ až 27 900 Kč za měsíc!

Náplň práce

Pracuj pro jedničku v internetovém obchodování. PRACUJ PRO AMAZON!

Nastoupit můžeš třeba hned! Tak neváhej a domluv si pohovor v Praze nebo v Tvém okolí na 800 856 856.

Co Tě čeká za práci?

Jednoduchá manuální práce v reklamačním nebo distribučním skladu, jako je manipulace se zásilkami, rozbalování a balení zboží, nebo posuzování reklamací.

Co s námi získáš?

  • 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
  • Možnost týdenních záloh
  • Práci jen 4 dny v týdnu a 3 dny volna
  • Občerstvení na pracovišti a obědy jen za 25 Kč
  • Svoz na směny a ze směny ZDARMA

Co k tomu budeš potřebovat?

Stačí, že Ti je minimálně 18 let a prokážeš trestní bezúhonnost.

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1.

Přijedeme také za Vámi:

Ústí Nad Labem – úterý 13. 6. v 10:00 – KD Ústí, Velká Hradební 19

MOST – středa 14. 6. v 10:00 – Městský dům zábavy Medůza, Lipová 18/808

KLADNO – čtvrtek 15. 6. 11:00 – Hotel Kladno, Náměstí Sítná 3113

TEPLICE – pátek 16. 6. v 10:00 – Dům kultury Teplice, Mírové náměstí 2950

Sledujte www.randstad.cz nebo zavolejte na naši bezplatnou linku.

Zaujala Tě naše nabídka?

Stiskni tlačítko "Odpovědět" a vyplň kontaktní formulář na následující straně. Budeme Tě kontaktovat. Nechce se Ti čekat? Zavolej ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Tebe od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Požadujeme

Nabízíme

  • Práci jen 4 dny v týdnu a 3 dny volna

Svoz na směny a ze směny ZDARMA.

Další informace

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1.

Přijedeme také za Vámi: Chomutov, Ústí Nad Labem, Most, Kladno, Teplice, Roudnice nad Labem, Lovosice

Sledujte www.randstad.cz nebo zavolejte na naši bezplatnou linku.

Stiskni tlačítko "Odpovědět" a vyplň kontaktní formulář na následující straně. Budeme Tě kontaktovat. Nechce se Ti čekat? Zavolej ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Tebe od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Dobrovíz,

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty