Typ nabídky

Minimální mzda

BOZP Specialista - Rokycany

referenční číslo: 9-10-399958 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenost jako BOZP Specialista ve výrobní firmě? Dorozumíš se anglicky?
Jsi ideálním kandidátem!

Hledáme zkušeného specialistu BOZP a PO, který bude:
* Vykonávat pravidelné inspekce a hodnocení bezpečnosti na pracovištích
* Zajišťovat audity dle ISO 45001/18001/14001
* Poskytovat pravidelnou školení zaměstnancům v oblasti BOZP a PO
* Spravovat a aktualizovat dokumentaci v oblasti BOZP a PO
* Zodpovídat za správné za nakládání s chemickými látkami v souladu s legislativou
* Reportovat zjištěná rizika a celková hodnocení

Požadujeme

* min.SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
* předchozí praxi jako BOZP specialista
* znalost ISO 45001/18001/14001
* Praxe z výrobního podniku
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme

* Bonusy/prémie
* Dovolená 5 týdnů
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění
* Závodní stravování
* Firemní akce
* Příspěvek na dojíždění
* a mnoho dalších

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Rokycany, Rokycany,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní