Typ nabídky

Minimální mzda

BOZP specialista

referenční číslo: 52470 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vstupte do světa, kde bezpečnost práce není jen prioritou, ale naším závazkem. Hledáme energického a zodpovědného jednotlivce na pozici Bezpečnostního specialisty v našem dynamickém výrobním závodě.
Koordinace Bezpečnosti a Ochrany Zdraví (BOZP), Pracovní Ochrany (PO) a Životního Prostředí (ŽP): Úzká spolupráce s externím správcem pro zajištění optimálního pracovního prostředí. Správa skladu OOPP: Efektivní organizace a správa skladu a dokumentace pro ochranné pomůcky. Kontroly bezpečnosti a dodržování norem: Pravidelné kontroly stavu BOZP a dodržování předpisů s tvorba reportů. Správa pracovních úrazů a školení: Pečlivá evidence pracovních úrazů a zajištění, aby zaměstnanci absolvovali všechny povinné školení. HR Aktivity a administrativa: Pokud budete chtít, můžete se podílet na organizaci výběrových řízení a osobních pohovorů, inzerci volných pozic či správě zaměstnanecké databáze. Motivační programy a akce: Podpora při tvorbě a realizaci motivačních programů a akcí pro zlepšení pracovního prostředí. Správa vnitřních předpisů: Pečlivá správa vnitřních předpisů a směrnic, s podílením se na jejich tvorbě.

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání. Minimálně 3 roky praxe na pozici BOZP specialisty ve výrobním závodě. Znalost ISO 14001, IATF 16 949. Dobrá znalost MS Office, výhodou znalost SAP. Anglický jazyk na komuikativní úrovni.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba. Stravenkový paušál. Příspěvek na dojíždění. Příspěvek na volnočasové aktivity. 5 týdnů dovolené. Životní pojištění. Služební telefon + SIM karta / Notebook. Placené vzdělávání.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha