Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bozp/po manažer s AJ (65-75.000 Kč) + auto

referenční číslo: 54578 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi jak BOZP/PO manažer? Dokážete metodicky vést tým BOZP specialistů? Komunikujete anglicky alespoň na B2/C1 úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Do stabilní nadnárodní výrobní společnosti hledáme novou posilu na pozici:
BOZP/PO MANAŽER S AJ (65-75.000 Kč) + AUTO

Náplň práce

  • Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, ŽP, PO
  • Analýza rizik oblasti BOZP, ŽP a tvorba nové strategie
  • Organizace auditů BOZP a ŽP
  • Provádění školení
  • Poradenství a konzultace v dané oblasti
  • Reporting

Požadujeme

  • Praxi na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • Znalost ISO norem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz Sk. B

Nabízíme

  • Služební vůz i soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • MultiSport karta
  • Další finanční i nefinanční benefity
  • Lokalitu: Okres Třebíč

Mzda: 65 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha, Zemědělství, lesnictví