Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bezva práce bez nočních - obsluha VZV + 13. mzda #ijgY3

referenční číslo: 665039fc760d28424a614b36 | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáš práci v čistém prostředí, kde uplatníš svoji praxi s obsluhou VZV? Nechceš už pracovat na nočních směnách? Pokud ano, určitě se nám ozvi! Do Stříteže u Jihlavy hledáme uchazeče s chutí do práce s obalovými materiály. Jde o práci pouze na ranní a odpolední 8hodinové směny. Nástup možný IHNED, případně na domluvě.
Nabízíme práci ve dvousměnném provozu ve výrobě kartonových obalů. Náplní práce je obsluha VZV, běžný denní úklid, příprava na export a evidence zboží.
Místo výkonu práce: Střítež u Jihlavy

Požadujeme

- zkušenosti s obsluhou VZV

Nabízíme

- příspěvek na stravování 44,5 Kč/směna (v čístém!)
- 13. a 14. mzda
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu (55% vám hradíme my)
- příjemné a čisté prostředí, bez hluku

Mzda: 32 000 - 33 500 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní