Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bezpečnostní pracovník, vrátný - strážný

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29411980713 | aktuálnost: 16.06.2024

ČP Guarding, s.r.o.

Upřesňující informace

Andrea Brzobohatá, tel.: 602 765 685, e-mail: Brzobohata.andrea@cpguard.cz

Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici České pošty ………. .
Náplň práce: evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/OZZ. Třísměnný provoz od PO do Ne dle stanovených směn. Nástup možný od 15.05.2024. na HPP, plný úvazek. Mzda vyplacena nejpozději do 14. dne následujícího měsíce. Výhodou je vlastnění certifikátu/osvědčení profesní kvalifikace strážný, nutná trestní bezúhonnost. Vítány zkušenosti v oboru. Na pracoviště nedocházet osobně, pohovor po předešlé tel. domluvě na čísle 602765685. Děkuji

Stravenkový paušál, osobní ohodnocení, prémie

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jindřišská 909/14, Praha,

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený, Cizince