Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bezpečnostní pracovníci/pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29081720739 | aktuálnost: 28.04.2024

CENTR GROUP, a.s.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem (nechodit na adresu pracoviště): Pechandová Kateřina Ing., e-mail: hr2asistent@centr.cz

Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta/objektu, práce s technologiemi, RTG, ruční detektory, kontrola zásilek pochůzkové činnosti, monitoring, kontrola bezpečnosti v rámci daného objektu, směnný provoz

Požadujeme: chuť pracovat, zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost (doložit výpis z rejstříku trestů).

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, odměny, dlouhodobá spolupráce a zázemí stabilní společnosti, možnost profesního růstu, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace (osvědčení stáržný),

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Letenská 33/12, Praha,

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince