Typ nabídky

Minimální mzda

Bezpečák do výroby

referenční číslo: 52558 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Bezpečnost práce bereme jako naši hlavní prioritu, a proto k ní přistupujeme velmi zodpovědně. Hledáme nového kolegu na místo ''bezpečáka'', který mezi nás zapadne, a hlavně je odborně způsobilý k práci na pozici Bezpečnostního technika / specialisty.
Budete držet ochranou ruku nad našimi zaměstnanci - především pravidelně zajišťovat kontrolu pracovišť v našem výrobním závodě. Školit naše zaměstnance v oblasti bezpečnosti práce (BOZP / PO) Účastnit se prověrek a auditů

Požadujeme

Odbornou způsobilost pro práci v oblasti BOZP - ať už jste čerstvý absolvent nebo ostřílený odborník
Praxi z oblasti bezpečnosti - zkušenost dlouhá nebo krátká, dejte nám o ní vědět
Řidičák sk. B

Nabízíme

Pružná pracovní doba Bonusy ke mzdě Příspěvek na stravování, připojištění, na dovolenou i na volný čas 6 dní dovolené navíc Vzdělávací kurzy v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha