Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Baristé

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29366420783 | aktuálnost: 29.05.2024

Lazenskakava.cz s.r.o.

Baristé

Upřesňující informace

Přidejte se do týmu Lázeňské kávy

eshop.lazenskakava.cz

Jsme mladý kolektiv, který hledá dalšího člena. S námi se staneš kávovým profesionálem. Hledáme zkušené zájemce, kteří si rádi povídají s lidmi a jsou ochotni se o kávě dozvědět úplně všechno. Díky tomu se můžeš stát našim baristou.

Náplň práce:
? obsluha zákazníků v naší prodejně
? příprava kávy
? balení zrnkové kávy
? předávání úsměvů
? aktivní komunikace

Co očekáváme:
? schopnost rychle se učit, být iniciativní, nést odpovědnost za kvalitu odvedené práce
? svědomitost při práci, systematičnost při organizaci úkolů, zdravý selský rozum, komunikativnost
? samostatnost při vykonávání zadaných úkolů

Zaujali jsme vás? Zašlete nám svůj životopis na zdenek@lazenskakava.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 130 - 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Masarykova 149, Luhačovice, 76326

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity