Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bankovní poradce/poradkyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29088500748 | aktuálnost: 27.04.2024

PM Javůrek s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme nové parťáky do pobočky Partners banky v Litomyšli. Jde o ryze české poradenskou banku a hned při spuštění je 4. největší bankovní pobočkovou sítí v ČR. U toho nesmíš chybět.??
NÁPLŇ PRÁCE: vyhledávání klientů a péče o stávající klienty, rozvoj jejich finančního portfolia, budování jejich finančního majetku a ochrana finančního zdraví. Vše potřebné ti dáme a naučíme tě.
POŽADAVKY: Co ti opravdu nesmí chybět? Ze zákona maturita a výpis z rejstříku trestů. Jinak tě musí bavit práce s lidmi a být komunikativní. Zkušenost s finančním trhem je výhodou, ne ale podmínkou. Začni proto budovat své jméno s námi ještě dnes.
NABÍZÍME: Opravdu flexibilní pracovní doba, 30 dní dovolená, firemní IT, možnost firemního vozu, firemní tarif na volání, stravenkový paušál, příspěvky na zaměstnanecké produkty a benefity, přátelská atmosféra, firemní akce, podpora a vzdělání a opravdu spousta dalšího.
Pracovní poměr i na zkrácený úvazek 4-8 hod/týdně.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky - kdykoliv

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smetanovo náměstí 42, Litomyšl, 57001

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy