Typ nabídky

Minimální mzda

Balení koření a kořenících směsí

referenční číslo: 8220 | aktuálnost: 06.03.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte přivýdělek? Pro našeho klienta, společnost působící na trhu v oblasti potravinářství, hledáme brigádní pracovníky do výroby kořenících směsí v Humpolci. Jedná se o občasnou výpomoc při kontrole správného počtu kusů na paletách. Vhodné pro maminky na rodičovské dovolené, aktivní důchodce, studenty.

Požadujeme

- ochotu pracovat v dvousměnném provozu
- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- flexibilitu a odpovídající pracovní tempo
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního formuláře pod tlačítkem "odpovědět“ nebo zašlete sms na 739 249 904 a my Vám zavoláme zpět.

Nabízíme

- dlouhodobou brigádu
- mzdu 80 Kč/hod.
- pravidelný výplatní termín
- stabilní příjem
- brigádu přímo v Humpolci

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ostatní, Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy