Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Backup Specialista - vhodné i pro juniory

referenční číslo: 53660 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho SAN & Backup týmu hledáme kolegu, který zapadne do našeho přátelského prostředí a s chutí se bude podílet na projektech souvisejících s oblastí zálohování. Součástí práce je nejen běžná administrace a provoz zálohovacích řešení, ale i součinnost na řešení incidentů, zajištění plánování a realizace změn, konzultace s výrobci technologií a odpovědnost za realizaci opatření vedoucích k optimalizaci provozu, eliminaci rizik a problémů. Dostanete se i na datové centrum, takže si na některé technologie budete moci doslova „sáhnout“.
administrace a konfigurace provozovaných technologií pro zálohování (primární zaměření na Veeam Backup and Recovery s postupným rozšířením znalostí o další provozovaná řešení) základní administrace OS pro potřeby zálohování/ obnovy: Microsoft Windows / Linux / Solaris / HPUX základní administrace aplikací pro potřeby zálohování/ obnovy: Microsoft (AD, Exchange, SQL, Sharepoint) / Oracle DB pravidelná komunikace s interními IT útvary a specialisty společnosti (zejména s L3 Specialisty), ale i s koncovými uživateli či výrobci technologií po zaučaní a dohodě s vedoucím týmu pohotovosti přibližně jednou za tři týdny

Požadujeme

znalost Veeam nebo NetBackup na administrátorské úrovni anglický jazyk (B1), úroveň porozumění technické dokumentace komunikační dovednosti, efektivní spolupráce napříč týmem

Nabízíme

home-office po zaučení 60% finanční bonusy za pohotovosti 18.000 Kč příspěvek na mobilní telefon dle vlastního výběru 18 000 benefit bodů – na dovolenou, nákupy, relax slevová Shell karta na benzín nebo naftu výhodný zaměstnanecký tarif příspěvek na stravování Multisport karta home office 2x týdně 5 týdnů dovolené 3 Sick days za rok prostor pro rozvíjení svých profesních dovedností a schopností příležitost se zapojit do široké škály zajímavých projektů vnitropodnikové vzdělávaní v rámci virtuální univerzity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby