Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Backup Specialista v telekomunikacích

referenční číslo: 54553 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, hledáme BackUp Specialistu, kterého bude bavit pracovat na projektech v oblastí zálohování. Budeš mít na starosti běžnou administrace a provoz zálohovacích řešení. Součásti práce bude jak běžná administrace, tak i práce na incidentech, zajištění plánování a realizace změn, konzultace s výrobci technologií a odpovědnost za realizaci opatření vedoucích k optimalizaci provozu, eliminaci rizik a problémů.
Administrace a konfigurace pro provozováných technologii pro zálohování: Dell EMC Networker / Veeam / Data Protector / Veritas NetBackup; Dell EMC DataDomain / Dell EMC Avamar / Oracle Tape Library Základní administrace OS pro potřeby zálohování Windows/Lonux/Solaris/ HPUX Základní administrace aplikací pro potřeby zálohování/ obnovy: Microsoft (AD, Exchange, SQL, Sharepoint) / Oracle DB Optimalizace provozu Spolupráce v projektech oblasti Backup Pravidelná komunikace s interními IT útvary a specialisty společnosti (zejména s L3 Specialisty), ale i s koncovými uživateli či výrobci technologií Udržování dokumentace Jednou za měsíc budete mít pracovní pohotovost mimo pracoviště v režimu 24x7

Požadujeme

Základní znalost Netbackup nebo Veeam Předchozí zkušenost s prací v IT Angličtina na úrovni porozumění dokumentaci

Nabízíme

Dlouhodobá spolupráce Možnost se podílet na více zajímavých projektů HO 2x týdně 18.000 Kč příspěvek na mobilní telefon dle vlastního výběru, každé 3 roky 18 000 benefit bodů – na dovolenou, nákupy, relax Slevová Shell karta na benzín nebo naftu Výhodný zaměstnanecký tarif – už žádné hlídání útraty za data a volání. Vnitropodnikové vzdělávaní v rámci virtuální univerzity 5 týdnů dovolené 3 Sick days za rok Stravenky Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby