Typ nabídky

Minimální mzda

Back office - pravá ruka obchodu

referenční číslo: 48576 | aktuálnost: 20.10.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do prosperující firmy hledáme člověka, který bude klíčovým členem back office. Pokud máte zkušenosti s administrativou a jste připraveni přispět svými dovednostmi a hledáte novou výzvu, zašllete nám životopis a staňte se součástí přátelského týmu!
Administrativa a fakturace Příprava dokumentů Schopnost napsat obchodní dopis

Požadujeme

Ovládání anglického jazyka Samostatnost Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba (7,5 hodinová směna) s možností nastavení rozvrhu podle vašich potřeb Stravenkový paušál 2 sick days 5 týdnů dovolené Cafeteria systém pro individuální výběr benefitů dle vašich preferencí Kvartální odměny za dosažení výsledků Příspěvky na penzijní připojištění pro vaši finanční stabilitu Zvýhodněný telefonní tarif, který může využívat i vaše rodina Zdarma káva nebo čaj pro povzbuzení během pracovního dne Zajištěné parkování včetně možnosti parkování vašeho vlastního vozu Výborná dostupnost do zaměstnání (veřejná doprava, auto)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa