Typ nabídky

Minimální mzda

Back office - podpora obchodního týmu

referenční číslo: 52901 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na nově vytvořenou pozici v týmu akvizičních obchodníků hledám akční a pečlivou kolegyni/kolegu na pozici administrativní podpory (back office) v oboru nákupu, správy a pronájmu nemovitostí. Čeká Tě pestrá a samostatná práce, žádné vaření kávy či kopírování dokumentů - u nás je je specialista back office plnohodnotnou součástí týmu! I proto hledáme angažovaného člověka, který bude obchodníky stínovat a pokud bude mít zájem, může se časem samostatným obchodníkem i stát! Náplň práce: vedení back office agendy obchodního týmu hledání akvizičních příležitostí přes specializované weby sledování realitních serverů a dalších portálů s nabídkami nemovitostí vyžádání podkladů k nemovitostem od majitelů, úřadů a dalších institucí příprava prezentací pro obchodníky reporting a další ad-hoc úkoly pro oddělení

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání praxe na obdobné pozici (reality, obchod, úřady apod.) AJ na komunikativní úrovni práce na PC (MS Office) asertivní a prozákaznický přístup pečlivost a dobré komunikační schopnosti kultivovaný projev a reprezentativní vystupování řp. B

Nabízíme

stabilní zaměstnání s fixní mzdou a bonusovou složkou kanceláře v centru Pardubic 25 dnů dovolené a 3 sickdays Multisport kartu dotované stravné a další zajímavé benefity... V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis vč. fotografie přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura